Svičevi

  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    SFP modul Dahua PFT3950

    0 out of 5

    SFP modul Dahua PFT3950

    Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Multi-mode 850nm; Double fiber; 500m; LC konektori; Radna temperatura -40°C~85°C.

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    4650 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    SFP modul Dahua PFT3960

    0 out of 5

    SFP modul Dahua PFT3960

    Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Single mode-mode 1310/1550nm; Single fiber bi-directional transmission; 2km; LC konektor; Radna temperatura -40°C~85°C.

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    5100 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    Svič Dahua PFS3005-4P-58

    0 out of 5

    Svič Dahua PFS3005-4P-58

    4-portni PoE switch i 1 x 10/100 Base-T UpLink port. Dva moda rada – Default i Extend. Default – kao standarni switch i Extend – PoE portovi se ponašaju kao izolovani (VLAN) 10Mbps portovi sa dometom do 250m i komuniciraju sa Uplink portom.

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    7200 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    SFP modul Dahua PFT3970

    0 out of 5

    SFP modul Dahua PFT3970

    Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Single mode-mode 1550/1310nm; Single fiber bi-directional transmission; 2km; LC konektor; Radna temperatura -40°C~85°C.

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    7200 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    4-portni PoE Switch UTEPO

    0 out of 5

    4-portni PoE Switch UTEPO

    4-portni PoE Switch

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    9400 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    Svič Dahua PFS3106-4P-60

    0 out of 5

    Svič Dahua PFS3106-4P-60

    • Industrijski svič drugog sloja
    • MAC automatsko učenje i starenje, lista MAC adresa je kapaciteta 8K
    • Podržava standarde: IEEE802.3af, IEEE802.3at
    • U skladu sa standardima: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z i IEEE802.3x
    • Industrijski dizajn sa širokim temperaturnim opsegom rada

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    10350 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    Svič Dahua PFS3110-8P-96

    0 out of 5

    Svič Dahua PFS3110-8P-96

    Neupravljivi industrijski PoE 8-portni switch. Sa jednim slotom 100/1000 Base-x i jednim 10/100/1000 Base-T portom. Maksimalni PoE budžet 93W, sa max do 30W po portu. Širok opseg radne temperature od: 30°C~65°C.

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    13650 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    8-portni PoE Switch UTEPO

    0 out of 5

    8-portni PoE Switch UTEPO

    8-portni PoE Switch

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    16350 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    Svič Dahua S3000-16X

    0 out of 5

    Svič Dahua S3000-16X

    S3000-16X

    16-Port optički svič

    • 16 x 100Mbps SFP optička porta  i 2 x 1000Mbps Combo porta
    • IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z and IEEE802.3X standards
    • Podržava: WEB, SNMP (v1/v2c), agregaciju linkova
    • Port isolation, speed limit, mirroring, 802.1Q VLAN
    • Anti-MAC address flooding
    • IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z and IEEE802.3X standards

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    50700 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    Svič Dahua PFS4026-24P-370

    0 out of 5

    Svič Dahua PFS4026-24P-370

    Tehnička specifikacija
    Model DH-PFS4026-24P-370
    Ineterfejsi 2*10/100/1000 Base-T

    24*10/100 Base-T(PoE power supply)

    PoE Power Consumption Each power ≤30W

    Total≤370W

    PoE Protocol IEEE802.3af

    IEEE802.3at

    Switching Capacity 24.8G
    Packet Forwarding Rate 6.55Mpps
    Application Humidity 10%-90%
    Napajanje AC 100~240V
    Lightning Protection Common Mode 2KV

    Differential Mode 1KV

    Radna temperatura ﹣10℃~55℃
    Težina 2.79kg
    Dimenzije (D׊×V) 442mm×124mm×44.5mm
    Servisne karakteristike
    System Username / password: admin/admin
    IP Address :192.168.1.200/24
    PoE Budget 370W
    MAC Table 16K
    VLAN Port-based VLAN
    802.1Q Standard VLAN
    Spanning Tree STP
    RSTP
    Port Aggregation Link aggregation
    Mirroring Support many-to-one port mirroring
    Flow Control Support half-duplex based on back pressure type control
    Support full duplex based on PAUSE frame
    Multicast IGMP Snooping
    Security Features Hardware supports IP+MAC binding based on port
    Support IEEE802.1x port authentication
    System Maintenance Support the configuration file upload/download
    Support the updated packet upload
    Support system logs
    Network Management WEB(http and https protocol)
    73200 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    16-portni PoE Switch UTEPO

    0 out of 5

    16-portni PoE Switch UTEPO

    16-portni PoE Switch

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    74600 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    24-portni PoE Switch UTEPO

    0 out of 5

    24-portni PoE Switch UTEPO

    24-portni PoE Switch

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    82700 RSD
  • Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu:

    Svič Dahua PFS5424-24T

    0 out of 5

    Svič Dahua PFS5424-24T

    Multi layer upravljivi 24-portni gigabitni switch; 24x 10/100/1000Mbps self-adaptive porta; 4x 1000Mbps Combo port; Backplane bandwidth 128Gbps; Packet forward rate 35.7Mpps; MAC entry 8K; VLAN entry 4K; Pasivno hlađenje; Napajanje 220VAc; Radna temperatura -25°C~55°C; Dimenzije 1U 440mm × 300mm × 44mm; 

    Saobraznost (garancija) 2 godine

    90900 RSD
Pozovite nas