Internet prodavnica - SFP modul Dahua PFT3950

SFP modul Dahua PFT3950

SFP modul Dahua PFT3950

4650 RSD

In stock

4650 RSD

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Multi-mode 850nm; Double fiber; 500m; LC konektori; Radna temperatura -40°C~85°C.

Saobraznost (garancija) 2 godine

Porucite telefonom na 063/11-99-100

Dostupnost: Na stanju! Šifra proizvoda: PFT3950 Kategorija:
  • Opis
  • Dodatne informacije
  • Info za kupce

Opis

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Multi-mode 850nm; Double fiber; 500m; LC konektori; Radna temperatura -40°C~85°C;

Dodatne informacije

Težina 0.6 kg
Proizvođač

Upravo ste dodali ovaj proizvod u korpu: