SFP modul Dahua PFT3950

SFP modul Dahua PFT3950

4650,00 RSD sa PDV

In stock

4650,00 RSD sa PDV

Poručite telefonom na 063/11-99-100

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Multi-mode 850nm; Double fiber; 500m; LC konektori; Radna temperatura -40°C~85°C.

Saobraznost (garancija) 2 godine

Dostupnost: Na stanju! Šifra proizvoda: PFT3950 Kategorija: Brend:

Opis

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Multi-mode 850nm; Double fiber; 500m; LC konektori; Radna temperatura -40°C~85°C;

Dodatne informacije

Težina0.6 kg
Proizvođač

Zemlja porekla

Kina

has been added to your cart:
Plaćanje