Internet prodavnica - SFP modul Dahua PFT3970

SFP modul Dahua PFT3970

7200 RSD

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Single mode-mode 1550/1310nm; Single fiber bi-directional transmission; 2km; LC konektor; Radna temperatura -40°C~85°C.

Saobraznost (garancija) 2 godine

Broj artikla: PFT3970
  • Opis
  • Dodatne informacije
  • Pregledi (0)
  • Tehnologije kamera

Opis

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Single mode-mode 1550/1310nm; Single fiber bi-directional transmission; 2km; LC konektor; Radna temperatura -40°C~85°C

Dodatne informacije

Težina 0.6 kg
Proizvođač

Recenzije

Još uvek nema recenzija.


Budite prvi sa ocenom “SFP modul Dahua PFT3970”

dva × jedan =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.