-20%

Svič Dahua PFS3106-4P-60

Svič Dahua PFS3106-4P-60

Regularna:
11600 RSD
Akcijska:
9280 RSD
Ušteda:
2320 RSD

In stock

Regularna:
11600 RSD
Akcijska:
9280 RSD
Ušteda:
2320 RSD

Poručite telefonom na 063/11-99-100

  • Industrijski svič drugog sloja
  • MAC automatsko učenje i starenje, lista MAC adresa je kapaciteta 8K
  • Podržava standarde: IEEE802.3af, IEEE802.3at
  • U skladu sa standardima: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z i IEEE802.3x
  • Industrijski dizajn sa širokim temperaturnim opsegom rada

Saobraznost (garancija) 2 godine

Dostupnost: Na stanju! Šifra proizvoda: PFS3106-4P-60 Kategorija:

Opis

PFS3106-4P-60

  • Industrijski svič drugog sloja
  • MAC automatsko učenje i starenje, lista MAC adresa je kapaciteta 8K
  • Podržava standarde: IEEE802.3af, IEEE802.3at
  • U skladu sa standardima: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z i IEEE802.3x
  • Industrijski dizajn sa širokim temperaturnim opsegom rada
Tehnička specifikacija
ModelDH-PFS3106-4P-60
Interfejsni1*100/1000 Base-X

1*10/100 Base-T

4*10/100 Base-T (PoE power supply)

PoE Power ConsumptionPo portu ≤30W, Ukupno≤60W
PoE protokolIEEE802.3af, IEEE802.3at
Switching kapacitet6.8G
Packet Forwarding Rate3.57Mpps
Packet Buffer Memory1Mb
MAC Table Size8K
Flow ControlEnable by default
Application Humidity10%~90%
NapajanjeDC48~57V
Lightning ProtectionCommon Mode 4KV

Differential Mode 2KV

Radna temperatura-30°C~65°C
Težina480g
Dimenzije(D׊×V)150mm×100mm×30mm
Dodaci kompatibilni sa ovim uređajem:
Model
PFT3900155M 850nm,2km,LC, Multi-mode
PFT39501.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode
PFT3910155M 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode
PFT3920155M 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode
PFT39601.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode
PFT39701.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

Dodatne informacije

Težina0.6 kg
Proizvođač