Internet prodavnica - Svič Dahua PFS5424-24T

Svič Dahua PFS5424-24T

90900 RSD

Multi layer upravljivi 24-portni gigabitni switch; 24x 10/100/1000Mbps self-adaptive porta; 4x 1000Mbps Combo port; Backplane bandwidth 128Gbps; Packet forward rate 35.7Mpps; MAC entry 8K; VLAN entry 4K; Pasivno hlađenje; Napajanje 220VAc; Radna temperatura -25°C~55°C; Dimenzije 1U 440mm × 300mm × 44mm; 

Saobraznost (garancija) 2 godine

Broj artikla: PFS5424-24T
  • Opis
  • Dodatne informacije
  • Pregledi (0)
  • Tehnologije kamera

Opis

PFS5424-24T

  • Snažan kapacitet obrade
  • Odlična strategija kontrole bezbednosti
  • Pouzdan mehanizam zaštite
  • Pogodan za upravljanje i održavanje
Tehnička specifikacija
Model DH-PFS5424-24T
Interfejsi 10/100/1000BASE-T port x 20

Combo 1000BASE-T/SFP port x 4

Menadžbent portovi Jedan konzolni port
Dugme za reset Jedno dugme za vraćanje na fabrička podešavanj
Switching kapacitet 350Gbps
Packet Forwarding Rate 35.7Mpps
Radna temperatura -10~55°C
Temperatura skladištenja -40~70°C
Dimenzije 440(D)×285(Š)×44.5(V)mm
Težina <5Kg
Napajanje AC: 110~240V/50~60Hz, <50W
Karakteristike
Protocol Standard IEEE 802.3ad,IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az
MAC Table 32K
VLAN 4K
Port-based VLAN
802.1Q Standard VLAN
MAC-based VLAN
Protocol-based VLAN
Spanning Tree STP
RSTP
MSTP
Loop Protection ERPS
Loopback Detection Support
Port Aggregation Up to 14 aggregation groups, and up to 8 GE ports for each group
LACP, Manual aggregation
Mirroring Support many-to-one port mirroring, no limit for the quantity of mirroring source port
Flow Control Support half-duplex based on back pressure type control
Support full duplex based on PAUSE frame
Port Speed Limit Support
IP Routing Static Routing
Multicast IGMP Snooping
MVR (Multicast VLAN Registration)
DHCP DHCP Client
DHCP Server
DHCP Snooping
Storm Suppression Support suppression upon broadcast, multicast, unicast
Security Features Hardware supports IP ACL,MAC ACL, VLAN ACL
Hardware supports IP+MAC binding based on port
Support IP Source Guard
Support ARP Detection
Support IEEE802.1x port authentication
Support Radius authentication
Support the user classification management and password protection
System Maintenance Support the configuration file upload/download
Support the updated packet upload
Restore default configuration via WEB
Support system logs
PING
Network Management WEB(http and https protocol)
CLI
Telnet
SSH 2.0
SNMP
RMON
LLDP
Support the NTP client
Dodaci kompatibilni sa ovim uređajem:
Model
SFP modul – PFT3950 1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode
SFP modul – PFT3960 1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode
SFP modul – PFT3970 1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

Dodatne informacije

Težina 1 kg
Proizvođač

Recenzije

Još uvek nema recenzija.


Budite prvi sa ocenom “Svič Dahua PFS5424-24T”

tri × pet =

Pozovite nas